Barkodlu Satış Programı

Barkodlu Satış Programı

Barkodlu satış programı

Perakende veya hizmet sektöründeki işletmelerin ürün stoklarını ve satışlarını yönetmelerine yardımcı olan yazılımlardır. Bu programlar, barcode okuyucular veya barkod tarama cihazları ile çalışır ve işletmelerin ürün stoklarını ve satışlarını hızlı ve doğru bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Barkodlu satış programı, işletmelerin ürünlerinin barkodlarını okuyarak stoklarını takip etmelerine yardımcı olur. Bu sayede, işletmeler ürünlerinin miktarlarını kolayca takip edebilir ve stoklarını doğru bir şekilde yönetebilirler. Ayrıca, barkodlu satış programları, ürün satışlarını ve ödemeleri kaydetme ve takip etme fonksiyonlarına da sahiptir. Bu sayede, işletmeler satışlarını ve ödemeleri daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetebilir.

Barkodlu satış programı

İşletmelerin müşterilerinin bilgilerini ve satış geçmişini de saklar. Bu sayede, işletmeler müşterilerinin geçmiş satışlarını ve satışlarını kolayca takip edebilir ve müşterilerinin alışveriş geçmişlerine dayalı özel teklifler sunabilirler.

Barkodlu satış programı, ayrıca, işletmelerin finansal raporlarını ve vergi beyannamelerini oluşturmalarına da yardımcı olur. Bu sayede, işletmeler daha hızlı ve doğru bir şekilde vergi beyannamelerini hazırlayabilir ve finansal durumları hakkında daha etkin bir fikir edinebilirler.

Sonuç olarak, barkodlu satış programları, perakende ve hizmet sektöründeki işletmelerin ürün stoklarını, satışlarını ve müşterilerini yönetmelerine yardımcı olan çok yararlı yazılımlardır.

Akınsoft Wolvox Hızlı Satış programı, barkodlu satış programı diye bilinen bir hızlı satış programıdır. Genel olarak kullanım alanları ;

 • Marketler
 • Kasap ve Şarküteriler
 • Bakkallar ve Büfeler
 • Giyim Mağazaları
 • Kuruyemişçiler
 • Hediyelik Eşya Satan İşetmeler
 • Petshoplar ( Evcil Hayvan Ürünleri Satan Yerler )
 • Hırdavatçılar
 • Tüm Perakende Satış Yapan İşletmeler

Gerekli Donanımlar

Barkodlu Satış Programı için gerekli olan donanımlar ise, kullanıma göre ve işletme türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin manav işletiyorsanız,

 1. Barkodlu yada dijital online terazi,
 2. Dokunmatik Pos PC yada normal bir bilgisayar,
 3. Masaüstü yada ayaklı el tipi Barkod Okuyucu,
 4. Termal yazıcı yani Barkod yazıcısı,
 5. Fiş yazıcı,

genel olarak bir manav için yukarda belirttiğimiz donanımlar Wolvox Hızlı Satış programı gibi güzel bir yazılım ile yada diğer pos yazılımları ile çok verimli bir şekilde kullanılabilir. Donanımlar için ise uygun fiyatta kaliteli ve garantili ürün bulabileceğiniz barkodokuyucu.com.tr E-ticaret sitesinde aradığınız her türlü donanımı uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Ürünleri barkodlu olsun yada olmasın perakende satış yapan tüm işletmeler Akınsoft Wolvox Hızlı Satış programını çok rahatça kullanabilir.  Akınsoft Wolvox Hızlı Satış programı hakkında detaylı bilgi almak için Wolvox Hızlı Satış sayfamızda program özellikleri hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir